03 listopada 2014

Marketing Meeting #11 w temacie Low cos marketingu

Wydawać by się mogło, że do promowania swojego biznesu potrzebne będą nam ogromne sumy pieniędzy. Potężny nakład pracy, nieskończona ilość dodatkowych rąk i najlepiej agencja, która nam to wszystko wykona za niewielkie pieniądze. Nic bardziej mylnego. Oczywiście wszelkie działania związane z promocją swojego biznesu możemy powierzyć w ręce bardziej doświadczonych ale równie dobrze możemy dokonać małych-dużych rzeczy na własną rękę.Jakiś czas temu, podczas przedwakacyjnego spotkania Marketing Meeting, dowiódł tego Dawid Dutkiewicz przedstawiając swój case study firmy swojego ojca.

Następnie idealne przykłady działań niskobudżetowych pojawiły się podczas 11. spotkania Marketing Meeting. Ponad dwa tygodnie temu, 29 listopada, meeting kręcił się w temacie low cost. Zupełnie przypadkiem ułożyło się tak, że w agendzie wieczoru oboje prelegenci podjęli podobne tematy, lecz zupełnie z innej perspektywy.

Wieczorną porą swoją prelekcję przedstawiła

  • Natalii Ircha, która skupiła się na promocji online z wykorzystaniem Youtube'a na przykładzie reklamy wideo samego wydarzenia, skierowanej do grupy docelowej jaką była "miasto Łódź"
Pełna prezentacja Natalii:

Podczas, gdy Natalia przedstawiała swój temat, nasz drugi prelegent śpieszył z Warszawy by dotrzeć na czas. Udało się dosłownie idealnie, by po przekroczeniu progu kluby DOM, od razu wskoczyć przed widownię i zaprezentować swój case study - takSówkę.

  • Grzegorz miecznikowski, na co dzień związany z Prowly, prowadzi też własną agencję marketingową S Words. Prowadzi bloga Miecz Media, na którym porusza tematy z obszaru m.in. marketingu, sprzedaży, social media oraz ogólnie potrzenych działań, które mogą przydać się w biznesie.
 Pełną prezentację Grzegorza możecie znaleźć tutaj.

Zapraszam do małego przeglądu minionego już spotkania:


 
Książka Moniki Czaplickiej - Zarządzanie kryzysem w social media.
    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    ~ dziękuję za wszelkie uwagi i komentarze!

    Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...