21 września 2014

Siła networkingu czyli 1. urodziny Marketing Meeting w Łodzi!

Czas biegnie nieubłaganie szybko. Niedawno organizowaliśmy wspólnie drugie spotkanie Marketingu a tutaj myk i mamy już rok za nami. Moja przygoda z marketingiem zaczęła się właśnie rok temu w lipcu, kiedy to na pierwszym spotkaniu poznałam Małgosię Kosiarz, jej Pawła, Anię Jadachowską, Damiana Noremgerba, Filipa Buchalskiego i Tomasza Pawłowskiego, znanego pod ksywą Zgorzkniały Copywritter.

Prezentacje, wtedy, minęły dość szybko, bez fajerwerków w niewielkim gronie i fatalnych warunkach, z tego co sobie przypominam, leciał jakiś mecz w lokalu. Anna wtedy mówiła o komunikacji miast w nowych mediach na przykładzie Miasta Radomsko, gdzie właśnie miedzy innymi pełni funkcję social
media specialisty. Filip przybliżył temat Instagrama jako dźwigni reklamy powołując się na sporo interesujących przykładów z życia wziętych, A Tomasz włączał się w rozmowę wraz z Filipem, oraz o komunikacji na FBdziałając na Zgorzkniałym Copywtitterze.


Spotkanie było baardzo kameralne. Jak pamiętam, zmieściliśmy się wszyscy przy jednym większym stole - podczas prezentacji, bo po i tak większość uciekła czym prędzej - zupełnie nie rozumiem dlaczego.

Z racji, że lubię bardzo szerokopojęty networking, który wg Wikipedii tłumaczony jest jako:
Networking – proces wymiany informacji, zasobów, wzajemnego poparcia i możliwości, prowadzony dzięki korzystnej sieci wzajemnych kontaktów.
zostałam po części oficjalnej by móc zadać więcej pytań, porozmawiać, dowiedzieć się więcej niekoniecznie w kwestiach stricte powiązanych z prezentacjami. I tak od pytań do większej znajomości przerodziło się jedno przypadkowe w sumie spotkanie. Bo w sumie nie mam pojęcia jak trafiłam na samo wydarzenie na facebooku. A m.in. dzięki temu, że trafiłam na nie, jestem tu gdzie jestem, robię to co robię, znam ludzi których znam i wciąż poznaję sporo nowych interesujących oraz fascynujących ludzi. Kilka spotkań później dołączył do nas Tomasz Mazurek z łódzkiej agencji IMAGINE.

Podczas minionej środy, 17 września gościliśmy dwójkę prelegentów, na pozór wcale nie powiązanych ze sobą - Natalię Zawadzką z kancelarii Lubasz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. oraz rzecznika Play Marcina Gruszkę. Powiązanie między tymi personami było takie, że Natalia prelegująca jako pierwsze przytaczała w swej wypowiedzi, na temat aspektów prawnych w reklamie, sporo przykładów Play, które nie do końca zawsze są w sposób etyczny tworzone. Natomiast Marcin przedstawił swoje stanowisko w kwestii własnych hejterów, jak to wygląda, czym się kieruje, na co zwraca uwagę próbując z nimi walczyć czy najzwyczajniej w świecie ignorować.

Zanim jednak zaczęliśmy oficjalne spotkanie urodzinowe, zaplanowaliśmy trzy równoczesne warsztaty z:
  • komunikacji niewerbalnej, który poprowadziła Gosia z MKCommunications
  • web designu dzięki Filipowi z IMAGINE
  • organizacja pracy w dobie nowych mediów, którym zajęli się Patrycja Longawa i Tomasz Pawłowski z agencji Content Plate

Całe spotkanie zawdzięczamy również naszym sponsorom oraz partnerom:

  • WOW Językownia
  • BLOT
  • City Studio Body & Fitness
  • Naturioska Beauty Institute

I o g r o m n e podziękowania lecą do Piotra, który pomagał nam podczas samego wydarzenia! <3
 
Zdjęć będzie wyrywkowo kilka. No może kilkanaście ;) Po całość zdjęć zapraszam na fanpage marketing meeting Łódź.

fot. Mama Blogująca - Wiola Galla.

fot. Mama Blogująca - Wiola Galla.Pierwsze zdjęcie opublikowane dzięki uprzejmości Mamy Blogującej: Wioli Galla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

~ dziękuję za wszelkie uwagi i komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...