27 kwietnia 2014

Częstochowskie blogerki znowu razem

Co jakiś czas, jest taki czas, że grupa dziewczyn z Częstochowy i okolic spotyka się w jednym miejscu by porozmawiać ze sobą, powymieniać się swoimi doświadczeniami, planami czy aktualnymi nowościami z jakiegokolwiek tematu. Podczas wigilijnego spotkania, na którym również większość z nas była obecna, była z nami Ewa z przecudną mąłą Michaliną, a podczas tego spotkania uraczyła nas swoją obecnością Magdalena jeszcze z prześlicznym brzuszkiem ciążowym. Patrząc po kalendarzu to powinna jakiś teraz rodzić. Nic tylko trzymać kciuki!


A dokładnie trzy tygodnie temu, w sobotę, spotkałyśmy się w licznym gronie, jak zwykle w Boulangerie w Częstochowie. Z racji, że dostałam kilka prywatnych wiadomości o lokal Boulangerie, pozwolę sobie kilka słów więcej o nim napisać.

Boulangerie w Częstochowie - opinie

Jak wiadomo, opinie Boulangerie w Częstochowie posiada pozytywne jak i negatywne - czego w sumie nie rozumiem i jest to pewnie działanie konkurencji, bo jak można mówić złe słowo o miejscu, które jest stosunkowo młodym lokalem, a rozwija się w niesamowitym tempie i do tego jest świadomym potrzeb klientów? NIe wiem. Wiem natomiast, że jest to jedno z dwóch miejsc w Częstochowie, które odwiedzam zawsze, jak tylko jadę do rodzinnego miasta. Spędzając czas w B. można zauważyć, że ludzie, którzy odwiedzają Boulangerie nie są jedną grupą wiekową, osobiście widziałam jak grupka kobiet w wielki około 60 lat spędzały tam pozytywnie czas, że widząc je uśmiech zarażał na odległość.
Oprócz kawy/herbaty z ciachem, można zaopatrzyć się w przepyszne bagietki pieczone na miejscu z dowolnym zestawem, lub własną kompozycją. Ludzie, którzy pracują tam dla nas są wręcz kochani. Zawsze uśmiechnięci i chętni do rozmów. Szczególnie pozdrawiam Judytę, która dba o cały marketing i wszelkie wydarzenia w B. ;)) Od pewnego czasu jest już rozłożony ogódeke w śnieżno białych barwach, który zachęca do odpoczynku na miękkich poduchach. A gdyby to jeszcze kogoś nie przekonywało do fantastycznego miejsca w centrum naszej Częstochowy to zachęcam do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń, jakie odbywają się stale w Boulangerie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantuję! W tym lokalu nie ma miejsca na słowa takie jak nuda, niedobre czy drogo.

Częstochowskie blogerki znowu razem

Paulina z Moda i takie Tam oraz Kalina z MikalaFashion standardowo stanęły na wysokości zadania i zorganizowały to spotkanie. Liczne grono powiększyło się o Kasjanę, Ewę i Zuzę. A poza świeżą trójką były też: Paulina, Kalina, Sylwia, Ewa, Magda, Ania, Paulina, Emilia, Marta, Karolina, Maja i Zuza oraz Ada. Co więcej, Celia, Costume Jewellery, Glitter porozpieszczało nas trochę upominkami podczas spotkania.
Strasznie fajnie było Was wszystkie widzieć, żałuję, że nie ma szans na częstsze tego typu spotkania, choćby w mniejszym gronie, ale tak to niestety bywa jak się mieszka w innym mieście. Do szybkiego zobaczenia!

Fot. Moda i takie tam, do której również zapraszam po więcej zdjęć ze spotkania :)


3 komentarze:

  1. jakie wy jesteście młode, jestem w szoku

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolejna strata czasu ostatni raz tam była, te ich dziecinne zachowania. www.littleglamdress.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. to nie ode mnie komentarz. Uwielbiam Was dziewczyny i nigdy bym tak nie napisała

    OdpowiedzUsuń

~ dziękuję za wszelkie uwagi i komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...