24 listopada 2013

Scrum Carrots Łódź z firmą TomTom

Wczoraj, tj. 23 listopada mieliśmy możliwość uczestniczyć w szkoleniu Scrum Carrots dzięki uprzejmości firmy TomTom. Może trochę przybliżę czym jest w ogóle Scrum.

Wikipedia mówi, że jest to:
iteracyjna i inkrementalna metodyka prowadzenia projektów, zaliczana do metodyk zwinnych, zgodnych z manifestem Agile. W metodyce tej rozwój produktu podzielony jest na mniejsze,
trwające od tygodnia do miesiąca, iteracje zwane sprintami następującymi bezpośrednio po sobie. Po każdym sprincie zespół pracujący nad rozwojem produktu jest w stanie dostarczyć działającą wersję produktu. Scrum jest często stosowany podczas tworzenia i rozwijania oprogramowania, nie jest jednak ograniczony tylko do tej dziedziny.

Cała piętnastoosobowa grupa żwawo uczestniczyła w warsztatach. Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna mijały w burzy mózgów oraz sporym zainteresowaniem. Prowadzące Asia i Magda sprawowały się perfekcyjnie na swoim miejscu. Merytoryczna strona szkolenia była na bardzo wysokim poziomie. A świadczy o tym nie tylko zadowolenie i satysfakcja uczestników ale również pytania, które padały do prowadzących - żadne nie zostało bez odpowiedzi.

Zapraszam do fotorelacji. 


łódzka karotka Geek Girls Carrots
Po więcej zdjęć, zapraszam tutaj na profil +Geek Girls Carrots !
 A kolejne spotkanie Geek Girls już we wtorek 26 listopada. Do zobaczenia!

1 komentarz:

  1. Marchewki ?
    Mmmmm Uwielbiam je w każdej postaci !! <3
    Fajne taki spotkania :)))

    Zapraszam Cię również do mnie :)) http://zdeterminowane.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

~ dziękuję za wszelkie uwagi i komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...