23 grudnia 2013

Świąteczne spotkanie Geek Girls Carrots w Łodzi


Świąteczne spotkanie łódzkich Geek Girls Carrots odbyło się po raz kolejny w 6 Dzielnicy 17 grudnia. Było to dość ciekawe spotkanie z racji zaproszonych prelegentek, które mówiły o swoich doświadczeniach i jak do nich dotarły. Dwie skrajne ścieżki kariery kobiety w IT. Oba z dużą dawką wiedzy dla każdego.

Siódme spotkanie Geek Girls Carrots rozpoczęło się prezentacją Patrycji Krzemińskiej na temat zależności Pomiędzy technologią a kobiecością – czyli jak dusza startupowca pozwala na pozostanie sobą w dzisiejszym świecie. Patrycja pokazała nam swój punkt widzenia kobiety w roli startupowej w połączeniu ze studiami, rodziną, miłością i pasją. Bardzo ciekawe wystąpienie.

Natomiast Joanna Berlińska powiedziała nam o tym, że Nie ma PR-u bez Internetu. Jeszcze kilka lat temu klienci oczekiwali od agencji PR głównie aktywności w mediach tradycyjnych, obecnie nie ma kampanii pomijających narzędzia internetowe. Jak zmieniła się oferta agencji? Czy klientom nie zależy już na obecności w tradycyjnej prasie, radiu i telewizji?
 
Wspomniany kontrast widać było między innymi przy tym, że Joanna rolą piarowca związana jest od lat, a Patrycja zanim otworzyła swój biznes pokonała wiele etapów w swoim życiu.


Film http://idorosen.com/mirrors/robinsloan.com/epic/ols-master.html
1 komentarz:

  1. Przeglądnęłam kilka postów i.. będę odwiedzać ! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

~ dziękuję za wszelkie uwagi i komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...