11 października 2013

Czwarte spotkanie Geek Girls Carrots odeszło w przeszłośćJak co miesiąc, od upalnego maja, łódzkie spotkania Geek Girls Carrots odbywa się w Prexerze dzięki uprzejmości firmiy BinarLab. Co nowsze spotkanie, nasza salka zapełnia się bardziej, co niezmiernie cieszy!

Podczas czwartego spotkania był z nami nowy sponsor - Rule Financial. Gościłyśmy aż trzy prelegentki, w tym, samą współzałożycielkę GGC - Kamilę Sidor, która opowiedziała nam jak to się w ogóle stało, że projekt Geek Girls zaczął istnieć. Co kierowało dziewczynami - druga współzałożycielka Kamila Stępniowska - i jakie miały założenia a co wyszło po dzień dzisiejszy z całego projektu i jak obszerny się stał. 

Drugą prelegentką była Anna Jeszka, która opowiedziała nam na w złożony sposób o nowych technologiach, dzieciach i rozwoju pod względem użyteczności przez dzieci co raz to nowszych telefonów. Całość można opowiedzieć jednym zdaniem:  Edukacja – Aplikacja – Interakcja. Czyli pokaż mi smartfon Twojego Taty, a powiem Ci kim będziesz!


Całość części edukacyjno-oficjalnej zamknęła  Karolina Dylik z Kamikaze opowiadając nam o tym, co tak naprawdę robisz kiedy <siedzisz na fejsie> i nazywasz to pracą. Nie jednej osobie wydaje się, że "siedzenie na fejsie" jest łatwą, prostą i przyjemną pracą. Nic bardziej mylnego i Karolina nam to udowodniła opowiadając o swoim dniu "na fejsie". ;)  


Ze spotkania na spotkanie jest nas co raz więcej, cieszy nas to ogromnie i motywuje do dalszego działania! :)

Żeby więcej nie przynudzać, zdjęcia:
>


Po oficjalnej części i networkingu udaliśmy się na dalsze kontynuowanie spotkania w nieoficjalny już sposób, przy piwie/soku/kawie w Cafe Wolność.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami i informacjami, co u łódzkich Karotek; zapisz się na newsletter.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

~ dziękuję za wszelkie uwagi i komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...