20 kwietnia 2013

Okrągły Stół Łódzkich Blogerów. Spotkanie #1

W lekko deszczowe, piątkowe popołudnie, w niewielkim gronie łódzkich blogerów spotkaliśmy się w 6 Dzielnicy by podyskutować głównie na temat Łodzi i jej wizerunkowi, o tym jak jest postrzegana przez mieszkańców, przez osoby mieszkające poza granicami miasta i co można zrobić, jakie działania podjąć by miasto zaistniało szerzej w świecie Social Media, który w dzisiejszych czasach daje mocny, jak nie najmocniejszy, wydźwięk wśród nasz wszystkich. Całe spotkanie zainicjowane zostało przez Roberta Wróbla. Tak więc po więcej informacji na ten temat spotkania znajdziecie u Roberta na blogu

Wspólnym mianownikiem każdego z nas było oczywiście miasto Łódź, nie mniej  jednak zakres zainteresowań ma szerokie ramiona i obejmuje kulinaria, technologie, fotografię (fotografowanie łódzkich martwych gołębi mnie nieźle zaskoczyło), marketing, zapewne lifestyle, jak i szeroko pojęte życie w ogóle. 

Momentami było groźnie, kiedy podczas wymiany pomysłów i argumentów spotkały się dwie, niby tak samo myślące lecz inaczej postrzegające rzeczywistość, osoby.  Pojawiły się pierwsze pomysły, zarysy planów na przyszłość, które, miejmy nadzieję wypalą i dadzą zamierzone cele.

Edit: 
Parę dni temu Robert napisał konkretniej i szczegółowo co i jak. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, spostrzeżenia, uwagi to na pewno będą przyjęte i wzięte pod uwagę. A żeby wszystko było w jednym miejscu tutaj, w grupie łódzkich blogerów, można spokojnie je wypisywać.

Strasznie się cieszę, że mogłam brać udział w spotkaniu i mam nadzieję na kolejne :)

2 komentarze:

  1. My również liczymy na kolejne. Powoli w głowie rodzą się małe pomysły, może będzie szansa by je rozwinąć :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na pewno będzie szansa! :) Przecież nie zostawimy tego tak w przedbiegach :)

      Usuń

~ dziękuję za wszelkie uwagi i komentarze!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...